ua

Новини

 Новини в RSS

Нарада по об’єкту «Будівництво магістрального газопроводу-інтерконектору «Дроздовичі – Більче-Волиця» у Польщі.

(15.11.2016)
Представниками Gaz-System S.A., ПАТ «УКРТРАНСГАЗ», «Дирекції з будівництва та реконструкція ГТС», УМГ «ЛЬВІВТРАНСГАЗ» та ТОВ «ДІПРОГАЗ», проведена нарада по газопроводу-інтерконнектору з питання інтеграції Української та Польської ділянок. 
докладніше

Роуд Шоу в Данії в сфері будівництва та альтернативної енергетики

(01.11.2016)
Представники ТОВ «ДІПРОГАЗ» узяли участь в Роуд Шоу в Данії в сфері будівництва та альтернативної енергетики.
докладніше

Святкування дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

(11.09.2016)
У професійне свято українських нафтовиків і газовиків ми поспішаємо з відкритим серцем приєднатися до привітань на адресу всіх, хто присвятив свою діяльність нафтогазовій галузі і бажаємо їм міцного здоров’я, успіхів і досягнень на професійній ниві, великого щастя та невгамовної енергії! Зі святом!
докладніше

Нарада по об’єкту «Будівництво магістрального газопроводу-інтерконектору «Дроздовичі – Більче-Волиця»

(19.08.2016)
Проведена нарада по об’єкту «Будівництво магістрального газопроводу-інтерконектору «Дроздовичі – Більче-Волиця» під керівництвом голови Львівської ОДА, представників «Дирекція з будівництва та реконструкція ГТС», та за участю Генерального проектувальника ТОВ «ДІПРОГАЗ», а також інших зацікавлених державних установ.
докладніше

ТОВ «ДІПРОГАЗ» виграв тендер в ПАТ «Укртрансгаз» Філія "Дирекція з будівництва та реконструкції газотранспортної системи" на розробку стадії «Проект» та «Робоча документація» по об’єкту: " Будівництво магістрального газопроводу-інтерконектору «Дроздовичі-Більче-Волиця»

(20.05.2016)
ТОВ «ДІПРОГАЗ» виграв тендер в ПАТ «Укртрансгаз» Філія "Дирекція з будівництва та реконструкції газотранспортної системи" на розробку стадії «Проект» та «Робоча документація» по об’єкту:  " Будівництво магістрального газопроводу-інтерконектору «Дроздовичі-Більче-Волиця»
докладніше

ТОВ «ДІПРОГАЗ» виграв тендер в ПАТ «Укртрансгаз» УМГ «Львівтрансгаз» на розробку стадії ТЕО по об’єкту: "Будівництво магістрального газопроводу-інтерконектору "Дроздовичі-Більче-Волиця"

(27.08.2015)
ТОВ «ДІПРОГАЗ» виграв тендер в ПАТ «Укртрансгаз» УМГ «Львівтрансгаз» на розробку стадії ТЕО по об’єкту:  "Будівництво магістрального газопроводу-інтерконектору "Дроздовичі-Більче-Волиця"
докладніше

ТОВ «ДІПРОГАЗ» визнано ЛІДЕРОМ ГАЛУЗІ за підсумками 2014р.

(20.01.2015)
ТОВ «ДІПРОГАЗ» визнано ЛІДЕРОМ ГАЛУЗІ за підсумками 2014р. та ряд інженерів нагороджено особистими подяками за внесок в розвиток галузі.
докладніше

Протягом 2014 року наукові праці співробітників Товариства були надруковані...

(01.01.2015)
Протягом 2014 року наукові праці співробітників Товариства були надруковані в провідних фахових журналах, таких як: «Нафтогазова галузь України», «Східно-Європейський журнал передових технологій» та «Нафтогазова енергетика».
докладніше

ТОВ «ДІПРОГАЗ» налагоджує співпрацю з рядом міжнародних інжинірингових компаній, шляхом виходу на західно - європейськи ринки.

(15.10.2014)
ТОВ «ДІПРОГАЗ» налагоджує співпрацю з рядом міжнародних інжинірингових компаній, шляхом виходу на західно - європейськи ринки.
докладніше

Співробітник ТОВ «ДІПРОГАЗ» успішно пройшов грантову програму «Енергоефективність в промисловості»

(23.09.2014)
Співробітник ТОВ «ДІПРОГАЗ» успішно пройшов грантову програму «Енергоефективність в промисловості» за підтримки Федерального Міністерства Енергетики Німеччини. (вересень 2014р)
докладніше
1   2     >>|

Новини

15.11.2016
Нарада по об’єкту «Будівництво магістрального газопроводу-інтерконектору «Дроздовичі – Більче-Волиця» у Польщі.... докладніше
01.11.2016
Роуд Шоу в Данії в сфері будівництва та альтернативної енергетики... докладніше
11.09.2016
Святкування дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.... докладніше
19.08.2016
Нарада по об’єкту «Будівництво магістрального газопроводу-інтерконектору «Дроздовичі – Більче-Волиця»... докладніше
20.05.2016
ТОВ «ДІПРОГАЗ» виграв тендер в ПАТ «Укртрансгаз» Філія "Дирекція з будівництва та реконструкції газотранспортної системи" на розробку стадії «Проект» та «Робоча документація» по об’єкту: " Будівництво магістрального газопроводу-інтерконектору «Дроздовичі-Більче-Волиця»... докладніше

Всі новини